UWAGA! NADZWYCZAJNY TRYB PRACY NA UPJPII! KOMUNIKAT REKTORA 9 IV 2020

KOMUNIKAT REKTORA UNIWERSYTETU PAPIESKIEGO JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

z dnia 9 kwietnia 2020 r.

Po decyzjach Rządu RP z dnia 9 kwietnia 2020 roku, w związku z epidemią COVID-19, przedłuża się, aż do odwołania nadzwyczajny tryb pracy na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak

Rektor UPJP II

W związku z powyższym:

Praca dydaktyczna, wykłady i ćwiczenia, prowadzone będą w trybie online. Uczelnia udostępni stosowne narzędzia informatyczne. Techniczne wskazówki zostaną rozesłane na skrzynki mailowe.

W razie jakichkolwiek problemów pytania należy kierować na adres: ticket@upjp2.edu.pl

1. Administracja wykonuje swoją pracę zdalnie. Pracownicy otrzymają odpowiednie instrukcje.

1. Pracownicy Biblioteki, Archiwum i Wydawnictwa UPJPII świadczą pracę wewnętrznie, w zależności od potrzeb i możliwości. Szczegóły ustalają bezpośredni kierownicy.
  2. Portiernie przy ul. Bernardyńskiej 3, Franciszkańskiej 1 i Kanoniczej 9 pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00 – 11.00. W tym czasie możliwy jest fizyczny dostęp pracowników do biur.