35-lecie Wydziału

28.03.2017

3 stycznia 2017 roku w Domu Arcybiskupów krakowskich miały miejsce obchody 35-lecia istnienia Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego. W kaplicy Metropolity liturgii Eucharystii przewodniczył pracownik Wydziału bp dr hab. Grzegorz Ryś. Następnie w sali okna papieskiego miało miejsce wręczenie medali Jana Pawła II dla zasłużonych pracowników, także emerytowanych naszego Wydziału.

Wyróżnieni zostali: ks. prof. dr hab. Jan Związek, prof. dr hab. Roman Maria Zawadzki, o. prof. dr hab. Wiesław Murawiec, ks. prof. dr hab. Stanisław Piech, ks. prof. dr hab. Jacek Urban, dr Krystyna Gąsowska, ks. prof. dr hab. Janusz Wycisło, ks. prof. dr hab. Jan Józef Janicki, ks. prof. dr hab. Józef Wołczański, ks. prof. dr hab. Józef Marecki, ks. prof. dr hab. Andrzej Witko, ks. dr hab. Andrzej Bruździński, prof. UPJP II, ks. dr Lucjan Bielas, dr Beata Frey-Stec, mgr Magdalena Klasa, mgr Małgorzata Szczerbińska – Polak.