Szlachetna Paczka na naszym Uniwersytecie

W imieniu Sekcji Charytatywnej DKN oraz Samorządu Studentów Uniwersytetu Papieskiego mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki na naszym Uniwersytecie.

Opierając się na zeszłorocznych doświadczeniach i sukcesie Paczki dla Pani Stanisławy, postanowiliśmy podjąć ryzyko zrobienia aż 5 Szlachetnych Paczek - po jednej na każdy z wydziałów naszego Uniwersytetu. To pięciokrotnie więcej, niż w poprzednim roku!

Sukces tego przedsięwzięcia zależy w dużej mierze od Państwa. Zachęcamy do wrzucania środków czystości oraz suchego prowiantu do naszych CZERWONYCH PUDEŁ na każdym z wydziałów. Gdyby ktoś z Państwa postanowił wesprzeć nas finansowo, to poniżej podaję dane bankowe konta Fundacji naszego Uniwersytetu, na które można wpłacać pieniądze wpisując w tytule: "Na cele statutowe - SZLACHETNA PACZKA"

Fundacja im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

nr konta: 58 1050 1445 1000 0090 3045 8732

Szczegóły znajdą Państwo pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/1776954402604956/?active_tab=about

Akcja objęta PATRONATEM HONOROWYM Jego Magnificencji Ks. prof. dr hab. Wojciecha Zyzaka.