Godziny dziekańskie
Dziekan Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego  ks. prof. dr hab. Jacek Urban ogłasza  w dniu 31 października  2017 r. (wtorek)  od godz. 13.00  oraz w dniu 3 listopada 2017 r. (piątek) do godz. 13.00 godziny dziekańskie wolne od zajęć dydaktycznych.

Drodzy Studenci.
Rada Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zatwierdziła otwarcie specjalizacji genealogicznej.
Wszystkich zainteresowanych rozkładem zajęć i programem prosimy o pilny kontakt z dr. hab. Marianem Wołkowskim-Wolskim (mailowo radix3@wp.pl , albo w czasie poniedziałkowego dyżuru o 14, ul. Kanonicza 9).