Patronaty i współpraca z innymi podmiotami

- Wydział Historii i Dziedzictwa Kulturowego jest współorganizatorem Konferencji Naukowej  "650 lat Prokocimia" Kraków, 24-26 listopada 2017. W Komitecie Honorowym zasiadł Ks. prof. dr hab. Jacek Urban, Dziekan Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego UP JPII, natomiast członkami Komitetu Naukowego zostali: Dr hab. Bogusław Krasnowolski, prof. UPJPII  oraz dr Tomasz Graff.

Więcej informacji tutaj: http://vistula.pk.edu.pl/~sciezor/Prokocim2017/

- Wydział Historii i Dziedzictwa Kulturowego objął Patronat nad Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej w Luborzycy. Umowa została podpisana 30 marca 2017 r.