SUKCES NASZYCH DOKTORANTÓW!

Otrzymaliśmy radosne wieści: Koło Naukowe Doktorantów Historii "Onyks" otrzymało nagrodę WYRÓŻNIENIE w konkursie DOCUP 2018, organizowanym przez Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich w kategorii wydarzenie naukowe za zorganizowanie I Międzynarodowej Konferencji Doktoranckiej "Reformy, instytucje, obyczaje - konflikty na przestrzeni dziejów", która odbyła się 7-8 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II przy ul. Bernardyńskiej 3, w Krakowie. Uroczystość wręczenia nagród nastąpi w dniu 15 grudnia 2018 r. we Wrocławiu w czasie zjazdu Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich.

Gratulujemy!

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2019