Prezentacja książki ks. prof. Jana Szczepaniaka pt. "Mała ilustrowana Historia Kościoła Katolickiego w Polsce"

W najbliższą środę 11 kwietnia o godzinie 12:00 w Sali Okna Papieskiego w Domu Arcybiskupów Krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3 odbędzie się konferencja prasowa, prezentująca najnowszą publikację: Mała ilustrowana Historia Kościoła Katolickiego w Polsce.

W prezentacji, którą poprowadzi Ks. Łukasz Piórkowski, udział wezmą:

Metropolita Krakowski Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski
Autor książki Ks. prof. dr hab. Jan Szczepaniak

Ks. Zygmunt Kosowski - Dyrektor Wydawnictwa Świętego Stanisława w Krakowie

Konferencja prasowa, prezentująca najnowszą publikację: Mała ilustrowana Historia Kościoła Katolickiego w Polsce, odbędzie się w najbliższą środę 11 kwietnia o godzinie 12:00 w Sali Okna Papieskiego w Domu Arcybiskupów Krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie.

KSIĘDZU DZIEKANOWI JUŻ GRATULUJEMY!