Komunikaty dla doktorantów

We wspomnienie liturgiczne św. Jadwigi Królowej w dniu 8 czerwca 2018 r. zapraszam całą społeczność akademicką WHiDK do Katedry Wawelskiej św. Stanisława BM i św. Wacława  na Nieszpory o godz. 17.00 i Mszę św. dziękczynną za rok akademicki 2017/2018  o godz. 17.30 z prośbą o błogosławieństwo w czasie sesji egzaminacyjnej.
Dziekan WHiDK ks. prof. dr hab. Jacek Urban

Sz.P. Ruszył kolejny nabór wniosków na rok 2018 dot. dotacji celowej na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziałach Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Termin składania wniosków w wersji papierowej i elektronicznej do Sekretarza Wydziału upływa 6 kwietnia (zob. załączniki). Uwaga, studenci studiów doktoranckich I roku też mogą składać wnioski. Decyzję, czy będą one rozpatrywane podejmie Ks. Rektor.